Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Grave_444

    nagyúr

    válasz etele1.0 #168117 üzenetére

    Nem érdekel, téged érdekel mit ajánlunk, úgyhogy a stílusodon még dolgozhatnál.

    Megnéztem, ugyan még mindig sok kérdés megválaszolatlan, viszont azt kijelenthetem, hogy az I3 9100F mindegyik kinézett kártyához kevés lesz, még a mostaniban is hagyhat.
    I7 8700 / I7 9700-ra lenne érdemes fejleszteni platformon belül, hogy értelme legyen az új kártyának. Halott platform már, szóval igazából alaplapot is váltani kéne minimum 12. generációra.

    A táp ugyan nem 1000Ft, de nem ajánlott kategória, amire nem ajánlott rákötni egyik videókártyát sem. Egy fokkal minőségibb a hulladék kategóriánál, de még egy 80+ bronz minősítést sem ért el, ajánlott manapság minimum Gold kategóriában nézelődni játékos gépnél.

    Ha értelmes gépet szeretnél, ami stabilan működik és nem feleslegesen beruházni olyan kártyára, ami malmozni fog fáradt át ide és az összefoglaló szerint kérdezz. [link]

    Az eredeti kérdésedre a válaszom 3060, de a fentiek miatt értelmetlen a jelenlegi gépedbe. :)

    Pkc83
    Tudom, de vannak olyan elvetemültek, akik azt is megmagyarázzák a 60Hz és a 144Hz közt sem látnak különbséget és felesleges a nagyobb képfrissítés, csak nagy felbontás kell.
    8k 60Hz az ilyennek tökéletes lesz. ;]

    GEIL
    Jó példa, de a lövés nem csak az FPS/Hz függvénye. Ezt jobban szeretem. [link]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák