Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz TeeBee73 #157782 üzenetére

    és még mindig aq lingvinhez mennek át áruért? ( :
    tényleg ők működnek? hallottam nagyon "lezüllöttek" miután a "kislány" dobbantott onnan

    Alcsi69
    alzához viszem vissza a legtöbb motyót, mert náluk vásárlok a legtöbbet
    eddig 5-10m ft közt hagytam náluk - nem mind a saját rendelésem volt -, annak kb 4-5%-a ment vissza, mindig ft-ra pontosan és gyorsan visszaadták a pénzt
    most legutóbb vasárnap vittem vissza 70e ft értékben motyót délután
    estére már jött az üzenet elfogadták, mondjam hova menjen a pénz, ami kedden késő du. már a számlámon volt - pedig jellemzően 3 munkanap legalább szokott lenni a nemzetközi utalás miatt -
    covid előtt aki bevitte az árút helyben vissza is kapta a pénzt, volt hogy félmillás' notebookot vitttek vissza mellettem, ránéztek nincs kettétörve, már számolták is a zsetont
    sőőőt, anno egy nitro 590-et vittem vissza mert hülyén pörgött az egyik ventije, helyben kicserélte a srác :R semmi bevizsgálás, azt mondtam sz@r, ő meg azt mondta hoz másikat :C
    és volt olyan is hogy kifutottam a 14 napból, 3 hét múlva jelentettem le egy tápot, a rendszerük sz@r volt és elfogadta, bementem azzal kezdtem tudom hogy elcsesztem, ha visszaveszitek jó, ha nem akkor is jó...visszavették :) - valami undorító módon kerregett a ventije -
    de vittem vissza vizesekhez is - ott macerásabb volt de megoldódott, ahogy pclandnál is -, mm-hez is gond nélkül
    garoztatásban alza elqrvult, ha nem vesz valaki azonnali cseregart elhúzzák amíg a jogszabály engedi ( : de garoztattam is már náluk, az időn kívül ott sem volt gond
    de az említett evga-t küldheted a gyártónak, evga rma a világon a legjobbak közt van
    mindegy hogy kiskerből veszed vagy közvetlen tőlük, akkor is tudod náluk garozni ha úgy adódik

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák