Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kender23

    aktív tag

    válasz BITBOYS #157122 üzenetére

    Sziasztok.

    60-70 ezer Ft.-ért akarok kártyát venni, tudnátok segíteni, hogy mik az alternatívák?

    1060 3GB és RX 570 4GB néztem személyes átvétellel, igazából az 1060 lenne az ideális az általam játszott játékok miatt, de egyszerűen lehetetlen kapni, ma csak 3-at vittek el az orrom elől, de úgy, hogy szinte egész nap az "aprót" néztem 5 percenként... Persze lehet venni 80-90ért, meg van "karakószörcsögön is 70-ért. Nekem 2 év kimaradt a gamer időszakból," gondoltam itt a rossz idő, újból neki ülök." De kezdek elbizonytalanodni. 3 éve leültem, kiválasztottam egy hirdetést, írtam, megegyeztünk, megvettem, most ha 20 percet nem vagy fent, lehet lemaradsz valamiről, rákeresel a jegeltekre és már azt látod, hogy 10 percet volt fent egy kártya , el is vitték. :W Ennyire rossz a helyzet? Ennyire nehéz ma videókártyát venni? Egyáltalán ennyi pénzért mi jöhet szóba? 2x annyiba kerül minden...

    [ Szerkesztve ]

    Most annakokáért mit késedelmezel? Kelj fel és keresztelkedjél meg és mosd le a te bűneidet, segítségül híván az Úrnak nevét.

Új hozzászólás Aktív témák