Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Albigator

    őstag

    Sziasztok!

    Bocsi, az összefoglalót el se olvastam teljesen, mivel több mint 3 éve frissült utoljára.

    1.: Adatlapomon, de később jobb proci (pl:3700X) és alaplap is tervben van
    2.: Jelenleg 1080p (144 Hz) , később 1440p a cél de lehetséges 4K-s tv-n (60Hz) is fogok kicsit játszani, az most is adott
    3.: Gamek és multitasking: 4 dolgot kötök most is a 6 gigás 1060-omra: 2 monitor, 2 tv
    4.: Az ár képlékeny még, akciótól is függ de nem sürgős a dolog úgysem
    5.: Csak új, esetleg "felbontott" kártyákban gondolkodom

    A lényeg, h 5700, 5700XT v 2070, 2070S, esetleg nagyon jó jóárasított 2080-ban reménykedek, hátha lesz most BF-kor

    Nekem csak egy lista kéne az ajánlott VGA-król ebben a szegmensben.

    Igényeim még:
    -jó hűtés, minőségi 2 ventis, vagy 3 ventis, RGB-nek nagyon örülnék, így nálam az olcsó ref. kártyák ki is estek.
    -kimenetek ugyebár legalább 4 db: 2 HDMI és 2 Displayport, esetleg 1 HDMI és 3 Displayport...
    -lehetőleg ne csak 8 pines legyen a kábelrendezésem miatt, hanem 6+8, vagy 8+8 ;]

    -Márkák amik szimpik: Asus (főleg a Rog Strix változat ami most is van nekem), Giga, Evga... MSI-ok is jók de azt különálló okból csak nagyon muszájból, vagy nagyon jó ár miatt vennék, de a többiek is szóba jöhetnek persze ha jók: Asrock, Sapphire, Gainward, Zotac, Palit

    Pár nem ajánlott típusról már tudok: pl: ASUS TUF3 GAMING Radeon, XFX Radeon THICC II

    Előre is köszi.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák