Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CactuS

    Arcképgyáros

    Sziasztok,

    Videokártya cserén gondolkozom. A gépemből nemrég száműztem a 7700k-t procit, így most egy MSI B450 Tomahawk + Ryzen 2700X az alapja, a tápegység egy Seasonic 450W (SS-G450). A videokártya egy sima 1050, amiről szeretnék felfelé menni. UWHD monitort használok, ami freesynces. Néztem az RX580, esetleg RX 590-eseket, illetve az 1060 6GB / 1070-es GTX-eket. A dilemmám:

    - Az Ati/AMD kártyák képét szeretem, rivaTNT2 óta csak ati kártyáim voltak
    - R380 után lett tele a hócipőm a driverekkel, mert az egyik kedvenc játékom a GTA V folyamatosan nyűglődött vele. Illetve a GTA alapvetően nvidiát "kedveli".
    - Kicsit tartok a Furmark alatti tesztek brutális fogyasztásától. Igazából a táp elbírja, az RX380 sem volt sokkal kisebb étvágyú, a hőt bőven elvezeti a 3x140 mm-es ventilátor a TT F51-ben, de akkor is bennem van egy picit a félsz (a fogyasztásbeli különbség meg forintokra lefordítva nem hiszem, hogy jelentős lenne).
    - Nem játszom 4K-an és nem is tolok kompetitív FPS játékokat, hogy kéne millió fps, így nem tudom, hogy a 2560x1080-as felbontáshoz mi lenne az elég és mi az, ami már fölösleges.

    Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

Új hozzászólás Aktív témák