Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TheNewDawn

    addikt

    válasz koko52 #113450 üzenetére

    Filmeket meg zenéket annyira nem nézik, ők játékokat szedtek le:) De amúgy régebben én sem voltam így, windows office meg csomó ilyen nem volt rengeteg ideig legális verzióm ( mármint az volt de ilyen szürkeoldalról vett ) csak most ezeket a melómból adódóan ingyen kapom a jogtiszta verziót aztán..... :) Filmet meg már akkoriban ( 5 éve ) is csak néztem online rengeteget, leszedni valahogy sosem volt szokásom.
    Meg persze játékok terén se voltam így, én is volt hogy torrenteztem anno, de aztán az embernek a korával a hozzáállása is változik csomó dologhoz :)

    De hogy az off legvégére némi majdnem on t is tegyek ( aztán innentől már csak az lesz ) szétnéztem ma a piacon, hogy milyen procit tegyek a kártyám mellé.... Most ez komoly vagy csak vmi április 1. vicc hogy az i3 8100 a pár hónappal ezelőtti 30 helyett 60, az i5 8400 50 helyett 80, a 8600 meg 60 helyett 90k ???? Mert ha ez nem vicc, akkor azt hiszem életemben először hanyagolni fogom az Intelt, de keményen...
    Úgy látom, a Ryzen 1600X viszont továbbra is 50 alatt elérhető, elég lehet vajon az egy 1070 mellé ?

Új hozzászólás Aktív témák