Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bodor

    veterán

    válasz dchard #8667 üzenetére

    Hát nem igazán nemzetközi, inkább Flash SSD topikbeli adatbázis van, Itt megtekinthető.
    Épp azon eszélgettünk, hogy van-e értelme beletenni az egyesbe, mert nem valószínű, hogy sokan nézegetik.
    Természetesen volt hozzá egy feltöltő oldal is. Íme!

    (#8669) JSaN: Használt SSD-t én nem nagyon szoktam ajánlani, viszont ha ennyire szorít az ár - szakítva az itteni hagyományokkal, hogy csak bevált , kipróbált SSD-t ajánlok - 3 év garanciával szerintem meg lehet venni az A-DATA 32GB SATA3 2,5" Premier Pro SP600-at. Adata-val nem szokott gond lenni, és elég jól el lehet férni egy kis hozzáértéssel 32 GB-on is. 12K-ért szerintem megéri most, amíg ilyen magasak a 64 GB-os SSD-k árai.

    (#8671) jeni : Mindenből vannak hibás darabok, miért pont a Samsung 840 lenne kivétel?

    jockas: Szerintem megér 3K-t a + 2 év garancia, ugyanis a Vertex 3-ra tényleg 3 év jár.

    (#8687) moha21: SATA3-as SSD is jó a lapodba, egyes hozzászólásban vannak az ajánlottak, Kingston V300 is szóba jöhet, jó az ára, reméljük az is megbízható darab lesz, mint a többi ajánlott.

Új hozzászólás Aktív témák