Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Plebi

    senior tag

    Sziasztok!

    Nemrég vettem egy Giga G1 Gaming 1070-et és a jelenlegi procim nagyon kevésnek tűnik. Eddig egy Radeon 7950 volt alatta, de már ahhoz is kevés volt, így nem lepődtem meg annyira, csak azon, hogy 3dMark alatt és pl GTA 5 alatt olyan 7970-es szintet érek most el. :(

    AMD-ben gondolkodtam, de, hogy jobban járjak oda is egy új lap kellene, akkor meg már inkább vennék intelt, zen meg még kitudja mikor lesz és milyen áron, illetve az ígéreteket tartják-e.

    Mit tudtok ajánlani egy 1070-es GTX mellé. Főleg játék, fénykép szerkesztés néha, böngészésre van használva a gép.

    Nem tuningolok, nem is akarom elkezdeni, így nem tudom a K-s inteleknek lenne-e értelme. Tudom nem alaplapos topik, de milyen lapot ajánlanátok intel mellé, főleg Giga érdekelne, hamár a vidkari is az, ha nagyon nem jó, akkor más gyártó is jöhet, összeveszni nem fognak.

    Használtakat eddig hardverben kerültem, most is inkább újat néztem, LEC-nek jó árai vannak.

    Köszönöm!

    Gigabyte B450 Aorus Pro; Ryzen 5 3600; 16GB DDR4 3200 HyperX Predator, Sapphire Pulse 6600, SSD-k+HDD; NZXT H510 Elite; CM Silent Pro M2 620W; NZXT X62 Kraken; Dell 2311H; XSX; PS5

Új hozzászólás Aktív témák