Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Speed®

    HARDVERAPRÓD

    válasz kisza25 #100490 üzenetére

    Nálam épp ellenkezőleg, AM4 platformon 2 lapot vettem boltból, mindkettő hibás volt 😵‍💫 Kéz alól meg számát se tudom, de sokat..jelszó: normális eladó, ledumált próbagari (ha van rendes, ha nincs). Oszt ennyi😏 Persze a 40/HA vs. 50/új téma nem vészes..Te tudod👍

    De, vágott/butított..ha jobb végeredményben, mindegy🙄 És a fél L2 nem heréli ki, konkrétan azonos órajelen ~5% a bukta kb., írom ezt 5800X után 5700Gvel, 4.5G ACOC összevetve..konkrétan az 5500 mellé így simán mehetne 6600XT/3060TI kaliber VGA, nálam 3070et hajt ki a "csonka" 5700 ~ugyanúgy..csak ~50W/15⁰Cal beljebb vagyok és van egy pacek tartalék IGPm, ill. maradt 20k kpm, amit ellocsolhattam RAMra tök feleslegesen😅 Ajánlom figyelmedbe ezt a tesztet pl., itt vannak finomhangolt 5500 vs. 3600 mérések.

    Ja, a 3600ra vicc a Stealth, de az emlegetett felépítésbibi (single CCX, IHS alatt eltolva a DIE, nem optimális a hőközlés) miatt kb. mindegy mit teszel rá, érdemben nem javul..szóval nem kell túlzásba esni, már egy SE224XT Basic is megfogja allcore OC mellett értelmes értéken.

Új hozzászólás Aktív témák