Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bozsozso

    őstag

    Sziasztok,

    Az alábbi feltételek szerint milyen gépet tudnátok ajánlani?

    (1) Mikor lenne esedékes a vásárlás?
    1-2hónap
    (2) A gépre szánt összeg forintban? (mindenképp add meg, a “minél olcsóbb” nekünk nem mond semmit)
    használt max.200k új kb.250k valamennyit azért tudok alakulni
    (3) Felhasználás? (irodai munka, iskola, játék, programozás, fotószerkesztés, renderelés, tervezés, stb.)
    irodai munka, net, office
    (4) Ha játékra is használnád, akkor milyen játékokra, milyen felbontáson, milyen részletességgel?
    nem lesz játék
    (5) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt, TN vagy IPS?
    12,5-14"
    (6) Mennyit lesz hordozva a gép? Használnád-e utazás közben is?
    igen lesz hordozva, de utazás közben ritkán lenne használva. így a 14"-nál nagyobb mindenképpen kizárva. Nem ártana valami könyebb darab.
    (7) Operációs rendszer? (Windows, Linux, semmi, legyen Win7 támogatás, stb.)
    windows kell valami pro jó lenne win10 frissítési lehetőséggel(kb.júliusig még ingyenes ha jól tudom)
    (8) Tárhely mérete és típusa (HDD és/vagy SSD), memória (RAM) mennyisége, optikai meghajtó kell-e?
    jó lenne SSD-vel, de elég 120Gb. ha nagyobb nem baj.optikai nem kell, min.4 Gb RAM,
    (9) Egyéb kívánság, speciális igények? (pl.:soros port, HDMI, eSata, webkamera stb…)
    HDMI nem baj ha van és valamilyen monitor csati és persze USB min.2 ha lenne benne 3G/4G modem annak csak örülnék, de nem feltétel mert ezért jóval többet nem áldoznék rá igaz szebb mint a mobil stick
    (10) Csak új gép jöhet szóba vagy használt is? (utóbbiak is vannak számlával és garanciával)
    Mint írtam lehet használt, ha lehet min 1év garival

    Használtban néztem
    Dell 7440
    HP 820 G1
    újban
    HP 430 G3

Új hozzászólás Aktív témák