Hirdetés

Aktív témák

  • T-unit

    őstag

    válasz atesss #32041 üzenetére

    USAnoti szerint LED-es...gyártó oldalán megint nem említik,szóval inkább talán az a helyes,és iponos cikkben sem látom ismét említenék-e kijelzőnél LED-et.
    Ha meg nem kell játék egyértelműen az sl500-at venném.LED-es,jó chipset,jó márka,hdmi,nagy üzemidő...az a 165k-s sl500 is sztem jó kis vétel.
    Összegezve vagy beéred T1600-as sl500-al 131k-ért,vagy a 165k-s változat.HA fontos hdmi,és fullHD lejátszás,mivel az sl500-ban levő gm45 chipsetnek köszönhetően egy gma4500mHD-s vga lapul benne ami tökéletes 1080p-s filmekhez is.
    Szóval: Te tudod mire kell a gép,azt vedd amit ki is tudsz használni. ;)
    DJGABI : Én úgy vagyok azzal a kékséggel h kit érdekel,ha rózsaszín is lenne lekakálnám,és vennék rá azonnal matricát , nem egy nagy összeg +3k-ért. :D
    Acer meg asus szinte tök ugyanaz a minőség,szervíz is külföldi,asusnak 1 előnye h +1év gari,igazából ennyi,mostani K50AB is jó vétel lehet LED miatt, hp 615 meg más kategória.
    ktommy91 : Vakuljak meg de most se látom. :DDD Csak ezt:
    Display:

    * 15.6" WXGA (HD), high-brightness (220-nit) Acer CrystalBrite™ TFT LCD, high-def 1366 x 768 pixel resolution, supporting simultaneous multi-window viewing via Acer GridVista™
    * 16.7 million colours
    * 16:9 aspect ratio
    * 8 ms high-def response time
    * 60% color gamut

    Üzletet meg én se linkeltem nem véletlen,össze-vissza írnak minden baromságot elegem van már mindből lassan,de kedvencem ipon. :)

    [ Szerkesztve ]

    üdv.

Aktív témák