Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Philips103

    tag

    Nem rég írtam egy kérdést hogy milyen monitort vegyek... Meg is kaptam a választ , de nem igazán tudok düllőre jutni.. Az a kérdés , hogy ps4hez is használnám a monitort meg ügye a gépemhez.. De az lgnél láttam , hogy van jack dugo de nincsen beépített hangszóró.. Inkább megérné venni olyat amibe bele van már alapból építve vagy jó az akár valami kis hangszóróval is ? Nem tudok megint dönteni az a baj...

    Ez az egyik az LG 23MP68VQ-P -->[link]
    Amúgy ez mellett vagyok nagyon , csak az baj hogy nincsen beépített hangszóró

    Ez a másik Asus VZ249H ennél láttam beépített hangszórót , de az nem igazán volt valami kecsegtető szal nem vágom..

    Ez ---> [link]Miben tér el az előző asustól , amit küldtem ? E egy régebbi monitor ?
    Mert annyi hasonló monitort látok , csak éppen 1-2 két szám más meg ilyenek..

    De ha tudtok valami hasonlót mint az első lg amit küldtem ár ügyileg is és nem muszáj ez a 75 freesync adottság , de nah valami hasonló csak hangszóróval...De ha az leg akár jó lenne hangszóró nélkül és teszek csak simán mellé egy simát jack dugóval , akkor azt csinálom , az baj hogy nem vagyok biztos , és nem akarok olyat venni amit később megbánok

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák