Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • norbert400

    tag

    Sziasztok.

    monitort szeretnék venni otthoni felhasználásra. Nem játékra kell, csak szokásos netezésre és tömérdek mennyiségű sorozatra/filmre. Persze a gépnél is sokat ülök programozás miatt vagy mert épp nincs más dolgom.

    A problémám annyi hogy egyáltalán nem értek hozzá. a mostani monitorom egy s22d390q, Szeretem mert aránylag szép színe van, csak picit nagyobbra váltanék, más anyag színre (fekete helyett csak fehér jöhet szóba), illetve párszor idegesíteni szokott hogy filmeknél sötét jelenetnél ha kis fény is van a szobában akkor sokmindent nem látok, csak ha felemelkedek hogy egyenes legyen a betekintési szög.

    A monitor tőlem nagyjából fél méterre van vagy picit közelebb. Szóval valószínűleg ami szóba jöhet az 24 vagy 27. Sajnos nincs sok pénzem monitorra. max 65 jöhet szóba. Amit találtam az ez: ASUS VX279N
    Viszont ez csak FULL HD-s és rémlik valami olyasmi hogy a kettő együtt nem előnyös már nem tudom miért.

    Esetleg aki tudna jobbat azt megköszönném. persze ha ezért az összegért kapni jót.

Új hozzászólás Aktív témák