Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Scoobyka

    addikt

    válasz schawo #35317 üzenetére

    Ugyanazon az oldalon olvasva az s2440l feketeje 0.011es ertek ,ami azert jobb.

    Sokan szidjatok a samsung dinamikus kontrasztjat pedig eszmeletlenul jo sotet jeleneteknel. Sok monitor a feny le es felvetelevel illetve ennek allitgatasaval trukkozik. Ajanlom mindenkinek a figyelmebe ha tudja nezze meg egy samsung tv hogyan oldja meg a dinamikus kontrasztot. Eg es fold a kulonbseg! A samu nem valtogatja le fol. Ma volt szerencsem hosszabb ideig nezni egy 42lm620s lcd tvt ami ips-es szepen be volt allitva a prohardver alapjan a szinprofil es mellette egy 40b650es tv spva panellel. Mind2 este hasonlo keptartalomnal a samsung oda visszaverte mind szinekben mind latvanyban. Az lg dinamikus kintrasztjat azonnal kikapcsoltam mert zavaro volt ahogy valtogat a samsungnal meg semmi. Jo volt ranezni a kepre,bar a szinek kicsit tul voltak huzva, nem volt zavaro abszolut. Ezek utan meginkabb elbizonytalanodtam h ips kell e nekem vagy egy amva/spva panel. Nem munkara hasznalnam,ha arra akkor egyertelmuen amit ajanlotattok 2212hm mert nagyon jo a delta erteke.

    Meg mindig megy a dilemma az s2440l a benq gw2250es es a dell u2212hm kozott :/ egyszerubb lenne ha lathatnam mind3at egyhelyen de csak rendelni lehet beloluk mert nincs kiralva sehol... ;/

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák