Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #91574272

    törölt tag

    válasz vmicza #97 üzenetére

    Akkor neked is a manapság egyre népszerűbb Dell U2311H-t fogják javasolni úgyis. :D Én is emelett tettem le a voksom, már meg is indítottam a rendelési folyamatot. Esetleges alternatívákról (2209WA illetve U2211H) pár hózzászólással korábban már írt Nyugdíjas fórumtárs:

    "A 2209 annnyit "tud" a másik kettőhöz képest, hogy picit régebbi modell, nincsen rajta DisplayPort, és nem fullHD. De, ha mondjuk jobban szereted a nagyobb képpontokat, vagy csak "VGA-kímélőbb" felbontást szeretnél, akkor szóbajöhet.

    Egyébként a 2211, és a 2311 egykutya, az egyik nyilván kisebb, kisebb képpontokkal, tehát elképzelhető, hogy nehezebb lesz olvasni rajta szöveget (ha gyengébb a szemed), viszont spórolhatsz egy tizest. A másik oldalon pedig a kisebb képppont miatt sokkal szebb rajzolatúak lesznek a dolgok, mert a szemed sokkal kevésbé tudja elkülöniteni a pixeleket. Tehát előny is van..."

    A LED-es felhajtást meg szerintem felfújták kissé. Ezek az új Dell-ek sem fogyasztanak rettentően sokat U2211H - 22W, U2311H - 33W a specifikációk alapján, ami szerintem bőven jó egy ekkora monitor esetén.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák