Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bob143255

    csendes tag

    Én se de 1 biztos vissza csinálni már nem igazán lehet hogy aksiról menjen a dolog mert eléggé barbárkodtam de ez nem gond amúgy az tényleg igaz hogy alapjáraton egy mrat marad és hogy vezeték nélkülia jel küldés :) hát ez van gyerekek én 5-6 éve vettem akkor úgy gondoltam hogy ez egy jó egér most nyilván nem vennék ilyen egerek de hát utólag vagyok okos csak hozzá teszem hogy maga az egérrel tökéletesen meg vagyok elégedve azt leszámítva ami mostmár nem igaz hogy aksis és hogy vezeték nélküli a jel adás meg még1 hátrány hogy ahova teszem a hüvelyk ujjamatazt nem lehet olyan erösen rögzíteni hogy ha nagyon össze szoritod az egeret ne forduljon be ütközésig mert ugye oldal irányba is lehet álítani max házilag meglehet kokányolni öszeségibe biztos nem vennék rat egeret soha most oda tettem egy műanyagot hogy fixen legyena hüvelyk új tartó mostmár rendbe van eza része összeségibe így számomra teljesen rendbe van az egér fogom használni a jelenlegi álapotába szerintem kifogástalan de azt hozzá kell tennem hogy nagy felárat kellet kifizeti hogy vezeték nélküli legyen és házilag kokányolni kellet ha azt nézzük hogy a rat egerek közül melyiket kéne választania rat 7 jobb mint ez

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák