Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TeeJay

    félisten

    no én végignéztem az összes laptophoz való vezetékmentes egeret de ami tetszett volna annak mindnek van baja a vásárlói vélemények alapján...

    Logitech M560 nincs DPI gomb és drága
    Logitech M705 nincs DPI gomb drágább és még sok helyen balklikk hibát is írnak 1-2év után
    Rapoo 7800p Deluxe nagyon tetszene 5GHz miatt stabil is lehet de itt is sokan hibát írtak a kattintásra

    4,5éve éve nyúzok egy Gigabyte GM-M7700-as lézeres egeret
    de csak utóbbi fél évben kezdett el duplát kattintani, azt is az oldalsó gombja
    a lézer mindig pontos volt, nekem netezni filmezni néha egy kis PS oda tökéletesen tette dolgát
    a vevője micro, szobában rálátással 10métert simán visz, akkor akad be ha a gépház az asztal alatt van
    és közel a router ami 2,4GHz-en bezavarja
    laptop mellett gyönyörűen tette dolgát és 5500forint csak

    néztem egyel nagyobb tesóját Gigabyte ECO 600 néven
    annak van már V2 kiadása, megpróbálom kivadászni mert 1ezerrel drágábban nagyobb méretű
    van DPI gombja és szintén lézeres ami nekem bőven tökéletes

    ha a kis Gigabyte 4évet kibírt lazán akkor évente 1400forintba kerül tehát nem vészes az ára
    legalább már nálam bizonyított, vagy veszek ismét egy ilyet vagy a nagyobb tesóját megnézem jól megy-e

    oké a vétel karcsú egy Logitech-hez képest de nem is kell nekem 10méter hanem elég 1 mivel úgyis a laptop mellett van 20centire, ha meg asztali géphez kapcsolom van USB hosszabbítom az asztalra.

    a Rapoo-t még szívesen megpróbáltam volna mert tetszik és 5GHz tényleg jó lehet
    csak 8ezret nem adok ki potyára ha kiderül hogy kapcsolója az is hamar tönkremegy :U

    Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

Új hozzászólás Aktív témák