Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csubuka

    addikt

    válasz Ringman #49704 üzenetére

    Köszönöm szépen! :R

    Igazándiból elég széles temrékpalettájuk van, csak az árazások elég randomok és valami értelmeset akarok azért, hiába céges, a susmust meg gányolást nem támogatom.

    A listámat kb. úgy építettem fel, hogy a népszerűbb termékeket a boltban összenéztem az ajánlott listával és a metszetben levő termékeket felsoroltam árakkal :) Nagyjából. Ennél többet a cég pénzének mentéséért nem tehetek. Ő bajuk, hogy innen vesznek. :( De van a listámon kívüli termék is. Árban meg nincs megkötés. A főnököt nem érdekli, azt mondta bármi lehet, ami indokolt... De azért én az ésszerűség mentén választanék.

    Tök jó, megnéztem ezt a G203-at. Ez egész szolid. Irodába is elmegy. Annyira kipróbálgatni nem akarok őszintén. Elég baj ezeket kikeresgetni, bár vicces is valahol :D

    (#49705) emvy: Köszi! Akkor azokról lehet lemondok, mert annyira nem olcsók ebben a boltban...

    (#49706) Mr.Csizmás: Köszönöm szépen! Akkor lehet, hogy az lesz. Az is visszafogottabb termék. Azért kissé érdekes lenne ilyen villógókkal csapatni az irodában :DDD De szottyot meg mégsem akarok drágán...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák