Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bluyoo

    nagyúr

    válasz bifidus57 #65157 üzenetére

    Kedves újonc kolléga! :)
    A H81-es chipkészlettel kapcsolatban valóban igazad van, megkövetlek (mentségemre szóljon egész este dolgoztam). :R De így legalább válaszra tudtalak bírni! ;]
    De a B85 -ös chipkészletnél (ami esetedben az eszmecserét generálta) egyértelmű amit írtál: "B85 jelű chipek támogatják az Intel vPro Technology ...., valamint az iSIPP Eligible .... funkciókat." Szóval itt nem látok árnyékot! :DDD
    A B85-ös chipset-nek (mint ahogy a H81-nek sem) nincs a 9-es sorozatban alternatívája, szóval nem értem az ódzkodást. Ha ránézel az árakra (azonos felépítésű lapoknál) hamar rájössz hogy miért is alternatíva még mindig. Pl. egy Celeron/Pentium alá, elég ritkán lenne indokolt egy H97-es deszka.
    Mindenesetre egyértelmű hogy a H97 -es chipkészlet a legújabb, ha megvan rá a keret ....
    De pl az ASRock H97 Performance-on nem sok értelme van, hiszen sem SATA Express port, sem pedig M.2 foglalat nincs rajta (ha már a chipset tulajdonsága a lényeg). Szóval maga a lap "buta" a chipset-hez képest.
    Amik pl. a Fatal1ty H97 Killer-en már megtalálhatók. Viszont ezek a deszkák ugye, az általad félt "gamer" lapok közül valók ....
    "Nem fogok javításokat javasolni az összefoglalóhoz, mert nincsenek gyakorlati tapasztalataim." Értem, de akkor mi alapján jelented ki, hogy több tévedés van benne? :DDD Azt csak megírhattad volna mire gondoltál. :)
    Milyen teszteredményekről van szó?
    A Z97-es chipkészlet meg tuning esetén javasolt/éri meg (főleg a komolyabb kategóriás darabok).

    üdv.:bluyoo

    [ Szerkesztve ]

    Bazinga!

Új hozzászólás Aktív témák