Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jaPe

    tag

    válasz Švejk #2592 üzenetére

    A Vision és az OT-995 körülbelül mindenben megegyezik, kivéve a kijelző méretét és a processzor sebességét.

    Az Alcatelben egy 1,4 Ghz-es processzor teszi a dolgát, a Visionben csak 1 Ghz-n dübörög a központi egység. Ez meg is látszik a benchmark eredményeken. A Vision tesztjében van egy táblázat, ahol az Alcatel is szerepel. Az az Antutu érték közel sincs a valós eredményhez, valami hiba folytán mérhették el, vagy valami változás volt még a ROM-ban utána, de én GB alatt 3800-at mértem, amióta feltettem a Franciaországban már kiadott ICS-t azóta 4000-ret dob a program. Ha már ICS...A Huawei-re nem fogják kiadni, az Alcatel év végéig valószínűleg megkapja a hivatalos magyar ICS frissítést (de már most rá lehet tenni a franciát recoveryből). Nem tudom, hogy mennyire optimalizálhatták jól a Huawei-t, de nálam a OT egyáltalán nem döcög, folyamatos és nagyon gyors minden. Az igaz, hogy az SPB launchert le kell cserélni, mert sokat lassít, de anélkül hasít (az ICS-ben már nincs benne).

    A kijelző nagyobb az Alcatelnél, ez lehet előny is hátrány is döntse el mindenki, hogy elég-e a 3,7" vagy a 4,3" jobban fekszik.

    Ja... az Alcatel olcsóbb, és ha szolgáltatónál veszed akkor nem kell mondanom, hogy árban nagyon ráver a Vision-re.

Új hozzászólás Aktív témák