Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Qtya123

    őstag

    válasz -v- #30147 üzenetére

    Nyilván ízlés kérdése. Abban egyetértünk, hogy a sokhengeressel a versenyt nem veszi fel, de én bírom az ilyen 8-9ezerbe forgó idegbeteg motorokat is.

    Amúgy érdekességképp, ha már sokhegeres BMW-t likeltél:
    Nagyon nincs könnyű dolga annak, aki ma sokhengeres E46-ot akar venni itthon.
    - felmegy ma a hahura, BMW-k dögivel
    - belövi, hogy E46 legyen, találat: 1428 --> hóhó nem lesz itt baj, van választék, valamit csak találunk! :)
    - benzin legyen: találat 773-ra csökken --> jóezmég!
    - sedan legyen: találat 333-ra csökken (valamiért mindenki a kombi E46-ra gerjed, nekem felfoghatatlan okból)
    - legyen benne 6 henger: találat már csak 72 :F
    - váltó manuális: már csak 56-al számolunk

    Aztán lehet még finomítani, én például nem tartom túl nagy elvárásnak, hogy ilyen autóban már hátul ne kurblis ablak legyenek ---> találat: 29 db. Aztán mehetünk tovább, szintén az a véleményem, hogy az autóban ne az FM transmitterrel szórakozzak, vagy hallgassam a kazettát, szóval CD is legyen benne: találat kemény 15 db. Ebből kb az első 10 db-ot lehet is bezárni, ezek a kintről aranyásók által behordott romok, amelyeket komplett forgalomba helyezéssel árulnak 800ezerért. Marad kb 1-2 amiért érdemes telefont ragadni.

    Háromhúszdé kombiból meg akkora a választék, hogy eltelefonálod a fizetésedet a sok hirdetésre.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák