Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • beloadjoker

    őstag

    válasz Sheld #11415 üzenetére

    Szóval szerintem ezt nem így kellene
    IGPt ne bántsd, ne rakj fel semmit, kezeli az alapból ;-)
    Nvidia driver telepítése pedig ubuntun, történhet kétféle képpen is, de a lényeg hogy szerintem ne töltögess le ilyeneket, hanem vagy terminálból telepítsd amit szerintem neked nem kellene szóval marad az hogy telepítés után update upgrade után a beállításokban az Additional Drivers menüpont alatt tedd fel a legfrissebb nvidia/nouveau drivert és ennyi :)
    ilyesminek kell lennie:

    /egyébként sok youtube videó van erről vagy ha rágooglezol az is mutatni fogja/
    /még két dolog: nekem SLI nem jött össze linux alatt, és szerintem hanyagold feodorat jó az ubi../
    ja és a beállítások részletek vagy gépinfók alatt tudod lecsekkolni hogy akkor miylen drivert is használ a videókártyádhoz bár ha felteszed az nvidia drivert akkor lesz egy nvidia x server settingsed is, de egyébként gondolom majd váltogatni is szeretnél ahhoz meg kéne a bumblebee, de ez kicsit hosszú mese ha komolyan érdekel akkor majd segítek mert ezen a gépen semmi sem egyszerű..

    [ Szerkesztve ]

    Oneplus One 64gb S. Black + nokia N900 + Xperia Mini + Lenovo y510p i7 SLI 16Gb 256 ssd 1tb ext. hdd + Lenovo x200 + Nexus 7 grouper 16gb + Nexus 7 flo 32gb

Új hozzászólás Aktív témák