Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RapaNui1

    aktív tag

    Elkészült. Szerintem jó lett nekem tetszik, a méreteivel is teljesen meg vagyok elégedve. A legjobb élmény a lábait volt megépíteni. Szépek az emlékplakettek is és jól megy hozzá ez a piros figura is az R2D2 mellé. Játékfunkcióit tekintve a szerelő karjai leszedhetőek és a 2 fehér elemmel burkolható, bár ekkor a karokat nincs hova rakni jó lett volna egy behajtható megoldás, de nem nagy probléma. A lábai is mozgathatóak, bár itt meg a talpakat megoldhatták volna apró kerekekkel vagy fogaskerekekkel, hogy ne csak csússzon a felületen hanem guruljon is, de mivel ez inkább egy kiállítási darab, így számomra ez sem zavaró. A feje is forgatható, szerintem nagyon élethűre sikerült az egész és a méreteit is jól eltalálták. Mivel ez az első droidom, így nincs viszonyítási alapom, de attól a 2 dologtól eltekintve amiket említettem, (a karok és a gurulós talpak) szerintem egy remekül sikerült darab lett. Őszintén szólva én rosszabbra számítottam, de kellemes meglepetés ért a végére. Talán még annyit, hogy az építési megint csak simán a dobozban volt, azért hogy ne gyűrődjön építés előtt és után egy kis nejlonba vagy kartonba beletehették volna, de ezektől eltekintve egy remek készlet lett szerintem.

Új hozzászólás Aktív témák