Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RapaNui1

    aktív tag

    Sikerült szétszednem a rakétahordozót. Szétválogattam a 3 készletet és színenként szortíroztam őket és legalább 3x átszámoltam mindegyiket az építési útmutató hátulján található alkatrész lista alapján. Egyedül a Big Red volt kicsit hiányos, amihez a bütyökbazár és a kockaáruház oldalakon sikerült minden hiányzó alkatrészt megrendelnem, szóval most már az is hiánytalan állapotban van. Kicsit megviccelt a dolog, mert a lapátkerekes kotróhoz kaptam egy kis zacskó pótalkatrészt is, szóval nem volt egyszerű, mert előfordult hogy az alkatrész listában elnéztem egy sort, ezért is kellett többször is átszámolni mindent, aztán a megmaradt alkatrészekkel összevetni, hogy biztosan nem tartoznak-e valamelyik készlethez. Most már elmondhatom hogy 99%-ban biztos vagyok benne, hogy mindegyik készlet hiánytalan ettől függetlenül ha ilyen készleteket adok el, mindig elmondom a vevőnek, ha bármi hiányzik jelezze azt felém és pótolni fogom. Azért azt ne higgye senki, hogy pl azt mondja a vevő hogy hiányzik 200 ritka alkatrész el fogom neki hinni, mert hülye azért nem vagyok, de az előfordulhat hogy pár darab hibádzik, azt pótolni fogom.

Új hozzászólás Aktív témák