Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Djuree

    félisten

    na srácok!
    rakta valaki innen össze a 31120-as várat?
    megkapta az egyik gyerek szüli-névnapjára.
    tegnap összeraktuk.
    rakják egyedül ügyesen. erre szólnak hogy apaaa az egyik alkatrész nem jóóóó. mondom biztos jó az nézzétek meg jobban. de nem jóóóóó. ok megyek akkor meglesem.
    asszem 8x8-as sötét tan plate helyett világos van. mondom biztos összekevertétek valahol és rosszat raktatok be. háááát nem, tényleg rossz színűt adtak. :Y
    na mondom ez is ritka, nekem még sose volt ilyen....na mindegy, írunk a legónak, majd pótolják.
    utána veszekedés. megyek át mivan már. az egyik fignek félig szét van olvadva a lába. :Y
    azt mondja a gyerek az direkt olyan, mert ő a kovács és megolvadt a műhelyben a melegtől a lába. :DDD :C mondom lófaxt, ez megint szar. kérünk másikat. :o
    persze a leírás is hibás több helyen is azon már meg se lepődtem.
    legó részeg vagy menj haza! :W
    na ilyen még nem pipáltam, pedig rettenet mennyiségű legót raktam már össze. még hiányzó alkatrészem se volt...meg is néztem a dobozt nem-e lepint vettem véletlen :DDD ...bár várjunk, az is jobb lenne lehet.

    hova lehet írni? vagy hívjam őket? hátha adnak vip pontot. :D

    [ Szerkesztve ]

    LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

Új hozzászólás Aktív témák