Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Throme

    veterán

    válasz kbalage2 #44942 üzenetére

    .. szóval... amennyiben a nepp... akarom mondani a gyűjtők rovására... akarom mondani nemtetszésére megy egy javaslat, akkor az élből elvetendő....

    Szerintem semmilyen kiesés nem érné a nepp... na szóval a gyűjtőket, mivel ezzel - de lehet tévedek - azt a réteget céloznák meg, akik alapból nem vesznek régi készleteket aranyáron...

    Vannak egyébként kimutatások arra vonatkozóan, hogy a megvásárolt szettek hány százaléka került megvételre üzleti céllal (később, haszonnal történő eladás)?
    Tehát egy ilyen lépés kiszámíthatóan mekkora kiesést jelentene az aktuális szettek felvásárlásában és mennyi pluszt a régi készletek megvásárlásával?

    #44943zbundy
    Valószínűleg én is 1-2 WV szettet és egy speed championt.
    Ha mégsem lesz ilyen, vagy tényleg felejtős feltételrendszerhez lenne kötve, akkor se lennék szomorú.
    Eddig egyetlen egyszer vettem igénybe nepper szolgáltatást. Matricákat leszámítva alkatrészekből is össze lehetett volna válogatni nagyjából annyiért, de ugye egyszerűbb volt eredeti szettben megvenni, vagy maradt volna a használt....
    De már nincs olyan, amiért kiadnék horror pénzeket (így is horror a mostani árazás :P )

    #44949tocsek18
    Én se hiszek benne.
    Marad minden a régiben. Lehet csak egy közvélemény kutatásról van szó, amit elfúj a kisebbség dühe ;)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák