Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Throme

    veterán

    válasz UberMutant #38171 üzenetére

    Ha a témakör megnevezését nézzük - speed champion - akkor sajnos ez a dragster illik leginkább a képbe, pont erre van kitalálva, de nekem is kilóg ettől függetlenül a sorból, még ha azt nézem, hogy volt már pick-up, hot rod, ralley, izomautó, supercar.

    Speed champion-ba beletartozna a kamion is (repülő, motorcsónak...nemtommi), de pl kamionra se nagyon vágyok, de lehet valakinek az hozná mega kedvét.

    Ezek a duplaszettek kb 16k és 21k körül voltak a hivatalos üzletben, és olyan 11k és 16k körül webshopban. Mostanra a webshopok sem engednek sokat a lego shop árakból sajnos.
    Max jah, közösen megveszed valakivel, mert szerintem még 11k-t se ér meg a szimpla challenger.
    Nagyon az audi szélvédőjét akarták használni. Hiába régi autó, szerintem nem illik hozzá. Persze nem is a ferrárist kell rárakni.
    Még a 6 széles esetében elment, de nagyon azt a koncepciót folytatták immár 8 bütyök szélességben...

    Egyelőre én a 'kihagyom' véleményen vagyok.
    Tudom írtátok, hogy nem gyártják, de egy viper sokkal jobb lett volna, vagy duplában egy kupé és egy normál....
    szvsz

Új hozzászólás Aktív témák