Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kraftxld

    nagyúr

    LOGOUT blog

    Kész... eldobom az agyam ezektől a fundamentásoktól.

    Előzmények: 2002-ben kötött szerződés lejárt, (az ő értelmezésük szerint +3 hónapig tartott) ment a cigánykodás a kifizetéssel stb stb.
    Leadtuk nekik az adásvételit, a földhivatalhoz érkeztetett tulajdoni lapot, aztán most még egy hivatalos tulajdoni lapot is el kell nekik küldeni. Ezt nem is igazán értem, hogy miért....

    Az állami támogatás mértéke nagyságrenddel kisebb mint amit a foglalón, illetéken buknánk ha visszacsinálnánk az egészet...

    Üssön agyon valaki ha mégegyszer kötök valami szerződést egy biztosítási/befektetési ügynökkel :D

    Amikor épp ment a szarkavarás az irodában jött az ügynökhöz egy potenciális ügyfél, és nagy bőszen mutatott ránk, hogy na.. itt a jó példa, ők lakást vesznek a pénzből, és kérdezett, hogy mi a véleményem.... Röviden mondtam, hogy ha tudom előre, ennyi szarkavarás meg tökölés lesz vele akkor inkább vettem volna mégtöbb piát a duty free-ben, azt legalább tisztán szívás nélkül el tudtam adni ;]

    | MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

Új hozzászólás Aktív témák