Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • King Unique

    titán

    válasz JaniS #9857 üzenetére

    Oprendszered ok,de BIOS-os lap... én úgy tudom +3 TB-hoz spec EFI/UEFI lap kell,BIOS esetén nem igazán hozható össze,bár némelyik gyártó kiadott spec programokat,amivel lehet trükközni,de azt nem próbáltam.
    Mobilrack-ek 2 TB-ig biztos kezelik vinyókat,de 3 TB-hoz lehet vmi újabb kell olyan téren is,bár ezeknél elvileg nincs kezelési limit manapság,ill mai 2,5"-3,5"-ek szinte mind passzív (venti nélküli) hűtésűek, nagy 5,25"-ök rackekbe találni ventiseket. Amúgy rack ügybe Külső 3,5'' mobil rack-ek topikja érdeklődj.

    (#9858) Chrys_: neked is fenti topic,v vmelyik dokkolós...

    (#9859) mutyi: TV lejátszáshoz elmegy mind2,bár CH94-nek beépített usb csatija van,LG-hez hosszabb kábelt adnak. Aszem mind2 gyárilag tán NTFS-re van formázva,bár ADATA lehet FAT32.. ,TV melyiket kezeli,BTFS-t tudja :F ,de végülis utólag is (persze adat rámosolás előtt) is átformázható.
    Amúgy meg egyik se egy nagy szám :N ,ha vmi komolyabb kéne,aminek jó kompatibilitása,pl.TV-vel,jó a support,akkor pl. WD My Passportok nyerők,amik usb3-asak ráadásul,ami manapság szinte alap.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák