Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • StrangeBrew

    csendes tag

    Helló!
    Nekem olyan problémám lenne,hogy vettem anno egy HDD Dockot,amit akkori lehetőségeim szerint csupán,USB-s összeköttetésben használtam a gépemmel.Nemrég szert tettem egy eSATA kivezetésre ami ugyebár lehetővé tenné a gyorsabb adatátvitelt,így váltottam is.Csak annyi a probléma,hogy elég nehézkesen bootol [Számítógép-kezelés--> Eszközkezelő--> Lemezmeghajtó--> Hardverváltozások keresése] ,bár ez a folyamat annyira nem is katasztrófa,csak arra nem jövök rá,hogy miként tudnám leállítani anélkül,hogy a gépet állandóan újra kelljen indítanom? Valamit át kellene írnom a Biosban? [Persze egyetlen mellékelt papírját sem találom már a cuccnak] Mivel az USB-s használatkor pofon egyszerű dolgom volt,mikor bekapcsoltam,az óra melletti futó alkalmazások ikonjai közt kiválasztva,pár egyszerű klikkel leállítottam a winyót és a Dock kikapcsolása után el is távolíthattam azt.De most ez nem ilyen egyszerű,mivel ha kinyomom a gépet,a Dock akkor sem állítja le a winyót,mert ugyebár az áramforrását nem a gépből meríti.Aztán megpróbáltam még azt,hogy: Számítógép-kezelés--> Eszközkezelő--> Lemezmeghajtó--> Eltávolítás. De ez sem vált be,mert a HDD ugyanúgy megy tovább.
    Szóval teljesen tanácstalan vagyok. [Bocs ezért az esetlegesen, hülye kérdésért (és remélem jó helyre is írtam) ,de nem vagyok túl profi] :F

Új hozzászólás Aktív témák