Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • maj-viktor

    őstag

    Néha már tényleg azon gondolkozok, hogy szefósok dolgoznak a postán... (vámon)

    Volt annó (mosmár így írom, mert lassan 1-2hónapja tart az "ügy"), hogy jött egy csomagom (ami amúgy áfa-vámérték alatti 18,92$-s IP kam de összecserélték a papírokat és más hivatkozási számos emberke - B. Máté - Szeged papírját kaptam... jeleztem feléjük... felsem fogták mi van! Ok leszartam küldjék vissza akkor - majd leboxolom valahogy a shoppal! 5.500 Ft-ért megvettem és most azt szeretnék ha valaki más levámolt csomagjára fiessek 9.830 Ft-ot! :D Ezek totál zakkantak, mostmár tényleg más szót nem tudok... az egy dolog, hogy megfogják - megvámolják a csomagjaimat... mindig befizetek mindent... de hogy más csomagjáért fizessek.. azért álljon már meg a menet! Kész - végem! Totál hülyék ezek! E-mailbe már "próbáltam" kimagyarázni hogy ők hibáztak, stb. Nem értették... most jött levél, hogy "kézbesíthetetlen, 14nap múlva visszafeladónak"... azt már nem is mondom, hogy a címem már nem utca, hanem út lett, a házszám már nem X, hanem X+2 és a többi! :D

    Hol lehet egy értelmes emberrel beszélni ez ügyben!? Komolyan nem értem! Ők hibáznak még én "nyomozgatok" (mert amúgy pl. fészen felvettem a kapcsolatot az emberkével), és még én fizessek az ő hibájuk miatt!?

    Más DHL-el 3napja vettem valamit... Kínából / Szingapúrból ma megjött! (érdekes módon ingyenes "Expended shippinges" volt, csodálkoztam is, hogy nem feláras és a cuccért sem fizettem 20$-nál többet, plusz kaptam rá egy ingyen DHL futárt... az úgy komoly), míly meglepő, hogy lehet így is... 3nap alatt a világ másik feléből.. a posta 2hónap alatt nem tud levámolni csomagot... abba már bele se megyek, hogy 3nap alatt Bp.-ről nem kapom meg a futáros csomagokat mostanában... megint jó kis káosz lesz itt Karácsonykor! Csoda hogy még működik ez a állami nyelőgépezet...

    [ Szerkesztve ]

    JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

Új hozzászólás Aktív témák