Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • peter76bp

    senior tag

    válasz SUPREME7 #3717 üzenetére

    Csak rosszat hallottál? Furcsállanám nagyon ha így lenne. Maximum csak a rosszra figyeltél fel, mert abban semmi érdekes nincs, hogy rendeltem x dolgot aliról és megjött. Csak én eddig 2 cikket írtam logoutra és mindkettőhöz a tesztalanyt aliexpresszről rendeltem. Ezen kívül 29 különböző rendelésem volt, amikről nem írtam, ebből 2 futott zátonyra és hibátlan refund lett belőle nagyon rövid időn belül. ÉS talán azért rendelnek emberek innen, mert nem egyszer olcsóbb mint a webshopok, sokkal nagyobb választék van rajta és aki mondjuk az ajánlott webshopokkal is megégette már magát az mihez kezdjen? Persze vannak fake cuccok, meg megbízhatatlan eladók, de vannak fake webshopok is és ott is ugyanúgy hülyére veszik az embert.

    De ugye azt azért szem előtt kellene tartani, hogy ha bemégy mondjuk egy PC boltba és veszel valamit ami jó, akkor azt nem fogod leírni egy fórumban. Ellenben ha valami szart kapsz, akkor panaszkodsz. Szóval így kellene nézni az aliexpresst is. Aki elégedett vásárló az nem fog állandóan arról irkálni hogy xy dolgot vett, és az olyan volt amilyennek lennie kellett. Főleg, hogy egyesek kaszával mennek ellened ha megemlíted, hogy az aliexpress is egy jó alternatíva lehet. Igazából én is csak magam alatt vágom a fát, csak figyelni szoktam mekkora viták vannak ebből tök fölöslegesen. Éppen ezért nem is szoktam ajánlani senkinek, mert ha ész nélkül az első találatra rábökve figyelmetlenül megrendeli akárkitől, zaztán gond lesz, akkor megint jön az ali ellenes háború. Csak azt nem akarja megérteni senki, hogy ez olyan, mintha a vaterát szarozná, vagy a Józsefvárosi piacot ...

    Most leszögezem, nem is óhajtok belemenni ilyenbe, mindenki onnan rendel, ahonnan akar, én pl továbbra is az aliexpressen nézelődök szívesebben mint bármely más webshopban és csak a tapasztalataimat osztottam meg ezzel kapcsolatban :K

Új hozzászólás Aktív témák