Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Strezi

    őstag

    Ma ellátogattam az Alpinbike-ba egy utolsó beszerzőkörútra a hétvégén kezdődő hat napos spanyol túra előtt.

    KIicsit rágyúrtam a lejtőzős feelingre a következő cuccokkal:
    - Maxxis Shorty, 3C, Terra Max 2.3 gumi hátulra ha a Minion SS kevés lenne tapadásban
    - Giro Rumble VR cipő
    - XTR trail pedálok
    - Endura MT 500 kesztyű

    Érdekesek ezek a cuccokk, az eddigi XCs felszefrelésemkhez képest. A cipő sokkal kényelmesebb mint az eddigi NW cipőim. Ez végre nem akarja a lábujjaimat összenymorgatni az áramvonalasság(??) jegyében. A talpa is olyan, inkább ploatformpedálhoz való, de szépen mélyen ott van benne az spd. Úgy lehet vele járni, hogy egyáltalán nem koppan le a fém, és a talpa is hajlik rendesen. Persze, nem ebben fogok időfutam rekordokat csinálni, de egész napos tekerésekre, kirándulásokra biztosan kényelmesebb. Illetve ha esetleg nem kapcsol az spd azonnal akkor sem csúszkál el a gumis, lapos talpa a pedálon. Nem az a keményvonalas tipikus freeride cfipő, de tetszik, na ;)

    Az pedálért utólag memntem vissza, mert eddig négy bicóra három garnitúra pedálom volt, így szerelgetni kellett néha :B Persze, eladhattam volna egy bringát, de mindegyik határozottan másra jó :K

    Videó a cuccokról

    [ Szerkesztve ]

    ... Passzív ház klímás fűtéssel, 2011 - | Napelem, 2013 - | Tesla, 2019 - ...

Új hozzászólás Aktív témák