Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Strezi

    őstag

    válasz raczger #85373 üzenetére

    Én használok, nagy megelégedéssel. Nem hiszem, hogy valaha visszatérnék belsős rendszerre :N Nagyon zúzós, köves és tüskés terepeken is használtam már, semmi gond nem volt. Gyakorlatilag hónapok óta nem kellet pumpálni sem. Ahogy most látom, egyszer kell szerelni, aztán másodszor amikor elkopott a gumi. Felniszallag, szelep pedig egyszeri beruházás.

    Nem értem a számolásod, belsővel nem kell ugyanúgy külsőket cserélni? Vagy szerinted 47ezer csak a TL "felár"? Kb minden jobb külső már min TL ready.. Amúgy meg a lötty arra is van, hogy megoldja a nem TL-ready külsőkön is a tömítést.

    Ha meg mégis defekt van menet közben, akkor ugyanúgy teszel mintha belsővel lenne. Jó, kicsit trutyis leszel max, de nem vészes. Patron nem kell emiatt, visszajavítani tuti nem fogod tubelessre menet közben.

    Szóval nekem abszolult pozitív eddig a belsőnélküli használat!

    Hozzáteszem, hogy volt, azaz lett volna defektem, de csak egy kis sziszegést lett belőle, aztán visszazárt a rendszer. Azóta sincs vele gond.

    [ Szerkesztve ]

    Használt LiFePo 15kWh akuk eladóak! ... Passzív ház klímás fűtéssel, 2011 - | Napelem, 2013 - | Tesla, 2019 - ...

Új hozzászólás Aktív témák