Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Runner_fxr

    Ármester

    válasz Strezi #78760 üzenetére

    Nézzük a jó oldalát, ismét bicajozhatok a Budai-hegységben. :)

    zack: Persze nem akarom én az ördögöt a falra festeni, isten ments, hogy valami baj történjen. Úgy vagyok ezzel, hogy én sem ültem gyerekülésben, megtanultam bicajozni amikor itt volt az ideje, szerintem a gyerekemnek is jó lesz majd így. :) Egyszer láttam egy olyan esetet amikor az apuka elindult a trekkinggel, hátul gyerekülés kisgyerekkel, egy kicsi járdaszegélyen ment le, de épp olyan szerencsétlenül, hogy előre billent, kifordult a kormány, a bringa segge a magasba emelkedett, majdnem a betonra csapódott, de úgy, hogy a kisgyerek feje ért volna földet először. Szerencsére ez nem következett be, hanem oldalra dőltek. Sokan nem veszik azt figyelembe, hogy egy gyerekülés, benne a gyerekkel, teljesen megváltoztathatja a bringa viselkedését. Ha még rutintalan is az illető, könnyen baj lehet. Ha egy felnőtt elesik nagy bringával, gyerekkel együtt, az sokkal veszélyesebb mintha a kisgyerek elesik a gyerekbringájával. Épp ezért én nem ültetném soha a gyerekem egy gyerekülésbe, annak ellenére, hogy régóta bringázom, és rutinosnak tartom magam.

Új hozzászólás Aktív témák