Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • entropy

    tag

    Üdv!
    A véleményeteket szeretném kérni néhány fully bringáról... Kompromisszumot kell kötnöm pár dologban az ár miatt, ezért nem tudom érdemes-e egyáltalán vennem.

    Három gépet néztem ki:

    Giant Stance 2

    Giant Trance 4

    (használt) Giant Trance 1

    A Trance 4-et és a Stance 2-t újonnan meg tudnám venni, jól le van árazva az alpinbikenál.
    Viszont a Stance 2 shimano altus és alivioval van szerelve, a Trance 4-en viszont
    SR Suntour Epixon TR RL-L 140mm villa van, amiről neten nem írtak túl jókat. Valakinek valami tapasztalata ezekkel kapcsolatban? A Stance 2 RockShox 30 Gold Solo Air, 120mm szimpatikusabb a suntournál. Rosszul gondolom? Kinézetre a Stance 2 tetszik legjobban, ez sem feltétlen utolsó szempont.

    Használt fullyt érdemes egyáltalán venni, vagy sok veszélyt hordozhat magában? Nyilván jól meg kell nézni.
    Hasonló árban, más márkájú bicókat, amik hasonlóan jók linkeljetek pls!:) Vagy, ha tudtok írjatok pár típust, köszi!
    Egyébként sosem ültem még ilyen komoly fullyn, jól gondolom, hogy borzasztó nagy különbség van egy merev vázas és fully között főleg komolyabb terepen?
    Karbantartással milyen időközönként és milyen összeggel kell számolni kb.?

    Köszi szépen a válaszokat!

Új hozzászólás Aktív témák