Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    válasz Normi™ #56241 üzenetére

    A kazetta dolog elég macerás,kevesen javítják,újonnan meg rohadt sokba kerül,ha egyáltalán találsz.Én azt csináltam,és neked is javaslom,hogy levettem (valami 10-12-es imbusz),kivettem a gumi tömítőgyűrűt,átmostam Brigeciollal a kazettát (mivel szétszedéshez nem volt kedvem többezres szerszámot is vásárolni),kiszárítottam,megpakoltam a szorítógyűrű (kónusz?) tetejét gépzsírral,majd betettem a sütőbe és addig melegítettem amíg a zsír folyékonnyá nem olvadt és be nem folyt a gyűrű mellett a kazettatestbe,majd kivettem és hagytam szobahőmérsékleten,lassan lehűlni.Alul szinte ki is folyik a zsír sütőben,de marad elég benne is.Enyém LX agyon volt,~2000 után kopogni kezdett,de utána többet nem volt bajom vele.

    (#56243) Toomy ...nagy mágus vagy te hallod,a 25km-es utat már 75 alatt is megteszed.Teret görbítesz vagy mi? ;]

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Új hozzászólás Aktív témák