Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • imyourfriend

    őstag

    válasz tatabike #29856 üzenetére

    Nem írom le, viszont az acél vázas bringámban is már integrált 105-ös hajtómű van és ha a vázat nem tekintjük a legöregebb cucc rajta ~6 ég körüli lehet szerintem (sunrace str 90-es fékváltót ennyi idősnek tippelem) és igyekszem haladni a korral. Ezért nem látom értelmét a 90-es évekből származó ultegra meg dura-ace szettek tapsolásának, persze bizonyos szintig megfelelőek meg túrázó és hobbi gépekre is jók. De aki már komolyabban veszi a bringázást annak azért nem ajánlanám őket. Tény és való hogy masszívak és sokkalta többet bírnak mint a 2010 utáni társaik, de ha vigyáz rá az ember és nem állat módjára használja a gépet akkor sokáig elélnek ezek az újkori darabok is, és fejlettebbek valamelyest. Lehet hogy csak súlyban, de akkor is. Ezért találták ki most példának okán a beépített integrált hajtóművet.. ha nem lenne jó dolog akkor még mindenki négyszög vagy ékes tengelyű bringát hajtana de a technika halad és tartani kell vele a lépést nincs mese.
    Persze ez a saját véleményem amit az elmúlt 2,5 év tapasztalatai alapján alkottam meg. Nem kötekedésként írtam, csak napról napra úgy érzem az újabb technikával újabb korlátokat lépek át pedig nem leszek napról napra 5-10%-al erősebb.. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák