Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ez b+ egy krimi már, ami a TradeInnes visszaküldéssel van...

    1. többször nem fogadta el a bankkártyámat a visszaút kifizetésére (más fizetési mód nincs!), banktól kértem segítséget; a kártyámmal minden rendben, valószínűleg az alkalmazásos jóváhagyással nem tudnak mit kezdeni, próbáljam SMS-sel; megtörtént, visszadobott a shopba, semmi infó, hogy sikerült-e a fizetés; ennek ellenére kaptam végre csomagcimkét
    2. az automatánál nem tudtam feladni, mert nem ismerte fel a vonalkódot (ismeretlen csomag); GLS ügyfélszolgálat telefon, valszeg rossz az automata scannere
    3. továbbmentem egy feladási pontra, ahol 20 ezret akartak kérni a csomag feladásáért; felvilágosítottam őket, hogy elvileg ki van fizetve, minden ott van a csomagon; a TradeInn a GLS partnere, nyomott áron megy a cucc elvileg (3800Ft); nem tudják kezelni, majd holnap hívnak, ha ott van a futár, addig ott hagytam (ott nincs scanner?!)

    Szóval, ha valaki szívni akar, rendeljen onnan, én többet nem fogok. Vagy, ha 100%, hogy nem küldöd vissza.

    [ Szerkesztve ]

    Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

Új hozzászólás Aktív témák