Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gergo5991

    őstag

    [link]
    ezévi első igazi tekerésem, haverral voltam, nagyon jó volt az idő, nagyon jó volt tekerni, bár freeride bike-al nehezebb volt mint egy MTB-vel vagy hasonló típusokkal.
    Hozzáteszem a 3 órában benne volt egy kis nézelődés, gps útfelmérés meg egyebek.
    Bár ez a 36km nemtudom mennyire számít soknak, gondolom nagyobb bringások is vannak itt, én elégedett vagyok magammal, így hosszu idő után ujból tekertem egy jót.
    Nyárra tervezek egy olaszország bringatúrát, fel kell készüln picit :D[link] ezt néztem ki magamnak meg aki max eljönne velem, esetleg aki megjárta, egy két szót szivesen meghallgatok :)
    (persze nem egy kona shred 2009-el tervezem, uj bicajjal, ha sikerül eladni konát )

    Azt megtudná mondani valaki, mert a mérő szerint 1300 kalóriát égettem el, ha bicajozás után bevágtunk 2 sört meg 2x 150 gramm hasábburgonyát, akkor a kalóriaégetés hiábavaló volt? meg kell valljam, van egy "kis" felesleg a hasamon, és arra gondoltam, mivel tekerni bírok akármennyit, ledolgoznám tekeréssel.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák