Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • arcitec

    addikt

    válasz bringasisti #172290 üzenetére

    Dudálni kell és megfelelő időben jelezni , hogy no no no ... Persze ha van rá idő...
    Tudom szar, mert mentem a egyetemi oldalon soroksár felé és sok mondhatni sok fiatalka
    - de persze lehetne bringás is és bármilyen bringás- Lime rollereken és persze bal oldalon a gyalogosok is nekem szembe. De nem akarna ám megállni kerül és jön velem szembe.
    Megfelelő időben erélyesen rájuk kellet üvölteni, hogy megállsz b@meg, mert jövök neked szembe. Na ez hatott , de csak is ez. Egyébként ez egy új módi az utósoknál is, nekem kell félrehúzódni mert jönne velem szembe a sávomban, mert kerül a köcsög. Sokszor azt csinálom olyan íven megyek, hogy még csak gondolata se legyen. Sorolhatnám. Elsőbbség utolsó pillanatban megadása stb. Elképesztő ez a fajta negatív kultúr viselkedési trend, ezeket kellene kiszűrni. Csak nincs aki tegye :((( U.I: Egyébként azok a rollerek gyalogosok közt, de még bringáshoz képest is rettentő gyorsak. És ott száguldoznak, mert járdán gyalogosok közt bizony az száguldozás. Pedig mintha betiltották volna őket. :U

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák