Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    Garmin mellkaspántos pulzusmérő újabban tekerés közben furcsa dolgokat produkál, egyrészt gyakran mutat 160-170bpm pulzust olyankor, amikor még egyáltalán nem lihegek, hanem orron lélegzek, másrészt pl tegnapi kör elején felugrott 225 bpm-re, majd hirtelen vissza 120-ra, majd megint 190-re, vissza 120-ra... ezt megcsinálta 3x egymásután. Szerintetek a pulzusmérő döglődik, vagy haldoklok? :D . Érzésre 140-150bpm-en lehetett a reális pulzusom. Nálatok produkált már ilyesmit pulzusmérő? Nemrég elemet cseréltem benne, de nem oldotta meg a gondot, arra is gondoltam, hogy a szenzorokat letörölgettem volt gyogyszertári alkohollal és lehet kicsit megbolondult miatta. Meg úgy egy hete a Garmin komputerem is reset-elte magát, lehet az sem működik tökéletesen azóta :F . Most frissítem a komputer szoftverét, lemostam a pulzusmérőt csap alatt, kíváncsi vagyok megoldja-e a problémát, remélem nem a szívem bugos :D . Ha nem oldódik meg kereshetek új pulzusmérőt.

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák