Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz atti29 #156679 üzenetére

    Az elején én is ennyit mentem, de 100-nak tűnt :DDD . Ma meg 100 tűnik 10-nek, szal belejössz majd, főleg egy ilyen tuti bringával :) .
    Km órának én sok hasznát nem éreztem, hamar leváltottam gps-es kütyüre (garmin edge). Ha itt laknál a közelben, egy sörért megdobnálak egy zsírúj cateye velo 9-el, de gondolom nem vagy erdélyi :)
    Világítás: ha csak látszani akarsz, akkor bármilyen 1 dolláros szilikon lámpa is megteszi aliexpressről, ha meg látni is akarsz, akkor a legolcsóbb jó lámpa (terepre!) a Convoy S2+ valamilyen konzollal, 18650 akksival és egy töltővel, pl. liitokala lii-100. A fénye.
    Mtb cipőnek jó bármilyen keményebb lapos talpú, de én úgy látom, hogy nálad a pedál sem túl jó, ha szándékozol terepezni vele, akkor én hamar leváltanám, legalább egy ht pa12a-ra vagy crank brothers stamp 1-re.
    Pumpából kettő fog kelleni, egy a telóhoz és egy a gumikhoz, esetleg ha műhelypumpát is veszel, akkor az már 3 pumpa :DDD .

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák