Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz Csokicsibesz #140381 üzenetére

    & StLui: Ráharapott mindenki erre :DDD . De nem mindegy milyen a track, itt mint írtam különösen nehéz, szerintem a topiklakók nagy része is megdöglene az első 15km-n ;] . Ismerem az útvonalat, próbáltam és amíg úgy érzem, hogy nem tudnám végig élvezni, addig nem értem minek menjek, azóta többé nem tekertük végig versenyen kívül sem, mert főleg az a DH rész nekem most túlzás. Kb. kimászol olyan helyeken, ahol állítólag a versenyen is rengetegen tolják, hogy aztán begurulj egy olyan lejtőn, ahol én féltem a testi épségemet. Szerencsére vannak teljesítménytúrák is (konkrétan évente 2), azokra mindíg el szoktam menni... igaz azok sem könnyűek, de a szinthez legalább táv is párosul, szal ott nem a vakmerőség dominál, hanem a hosszú távú állóképesség, + bármikor meg lehet állni pihenni. Egyik 60km/1400m, a másik 77km/1800m. Szal továbbra is úgy gondolom, hogy ha edzettebb és bátrabb leszek, akkor talán indulok a versenyen is, de addig nem látom értelmét, amúgy sem vagyok annyira versengős típus, csak kíváncsi lennék milyen maratonozni. Így most felfelé ugyan legalább nem tolnám, mint egyesek, de eléggé szenvednék és lefelé félteném az életemet, lehet, hogy versenyen már le is szállnék, hogy legalább ne legyek másoknak az útjában. Akkor meg mi értelme?

    [ Szerkesztve ]

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák