Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    Na, gondoltam ma reggel tekerek egy jót, letesztelem az új kütyüket. A tubeless még mindíg nagyon tetszik, 2 + 1.9 bar-ról leengedtem 1.8 + 1.7-re (belsővel pont ilyen nyomáson használtam 66kg súllyal), semmi gond nincs vele, még a nyomásból sem vesztett tegnap óta. Az ESI Chunky is jobban tetszik, mint a Racers Edge, szal az is be fog válni. Az spd pedállal viszont nagyon gyorsan tele lett a t*k*m, már harmadszor estem el, + egyszer majdnem és b*romira megüttem a rossz térdemet, még most is fáj... a karom meg a térdem is vérzik meg sebes. Sajnos ez a rövid távon sok esés kiverte a biztosítékot nálam, most már rettegek, hogy mikor esek legközelebb és nem merek vele se mászni se lejtőzni, még megállni is csak óvatosan, gyakorlatilag az egész bringázás kínossá vált, képtelen vagyok átadni magamat a montizás örömének. Nem tudom ezt így meddig lennék képes elviselni amíg megszokom (?), sokkal macerább, mint amire számítottam, én azt hittem, hogy első 2 körön már reflexxé válik az oldalra kirántás, de a nagy francot :( . Hétvégére visszatettem a platformot, hogy nyugodt lélekkel tekerhessek, aztán nem tom mi lesz az spd sorsa. Én nem érzem azt a 10-20%-al jobb hatékonyságot sem, mondjuk tény, hogy tetszik, hogy húzni is lehet a pedált. Egyelőre fontolgatom, hogy visszarakom-e még az spd-t vagy sem és elkezdtem újra a magped-en is agyalni. Azt hiszem a helyi boltban is lehet kapni, szal lehet megnézem valamikor...

    StLui: megnéztem :K

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák