Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    válasz flash- #134328 üzenetére

    Mikor gyerek voltam ( '70 es évek) ment,köztünk,gyerekek között,hogy a jövőben csak beveszünk egy tablettát és kész az evés.Még nem jött el,de nagyon úton van,főleg élsportolóknál,porok,zselék,rúdak,oldatok formájában.A versenysport sajnos nem csak a túlzott fizikai igénybevétel miatt egészségtelen,hanem az így keletkező óriási táplálékigény normális formában való bevihetetlensége miatt is,ami aztán a mesterséges kompenzálások garmadáját teszi szükségessé.Nem amolyan egy hideg,egy meleg ha pl. egyrészt egészségesnek mondott háztájit,meg biót fogyasztasz,másrészt meg vízben oldott porokat és zselékkel kompenzálod étrendedet?! :F Nem tudom...versenyezni nyilván csak úgy lehet,ha azt tolod amit a versenytársak,de ha el kell térni a természetes táplálkozástól,én már nem javaslom senkinek.Fehérje por? Pffff...ha nem tudod hússal,hüvelyesekkel és tejtermékekkel napi 3-4 vagy éppen 5 normális táplálkozással bevinni,annak már nincs köze ahhoz amit egészségesnek,természetesnek hív6unk.Szerintem...

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Új hozzászólás Aktív témák