Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Runner_fxr

    Ármester

    válasz -=RelakS=- #103873 üzenetére

    Azt hogy érted, hogy MTB-on minden megy mindennel? Ez azért igencsak optimista kijelentés! :D

    Használt bicó témához még pár gondolat. Még ha makulátlannak tűnő is a bringa, akkor is sok rejtett hibája lehet. Itthon felejtettem a láncnyúlás mérőm bringa vásárlás előtt, és hát persze, hogy itthon derült ki, a lánc, sor kuka, persze már szemmel is látszódott rajta, hogy nem 100%-as, de a mérő megmutatta egyértelműen, hogy mi a helyzet. Amikor kivettem a kerekeket, kiderült, hogy a kerékagy csapágyak is kuka gyanúsak. Pedig látszólag minden gyönyörűen működött a bringán. Én ezzel különösebben azért nem foglalkoztam, mert egyrészt bringa boltban dolgozom, könnyen megoldom, másrészt a számomra lényeges alkatrészek hibátlanok voltak. Meg tisztában vagyok vele, hogy egy olyan bringának amit vettem, X kilométer futással, milyen hibái lehetnek. Őszintén szólva az lepett volna meg ha semmit sem kell rajta cserélni. Viszont amikor valaki úgy indul el használt bicót venni, hogy a bringára szánt pénzt kompletten elkölti. Gondolván így jobban járt, mint az újjal, az könnyen járhat rosszul. Hiába tűnik valami olcsónak, a vételár könnyen duplázódhat egy 50 ezres bringán, amint a lényeges alkatrészek csere érettek. És azt se felejtsük el, hogy aki eladja a bringát, az sem feltétlenül ért hozzá, simán gondolhatja, hogy a bringa jó, de közben már rég nem az.

    IMIIKE1998: Nem akarlak megbántani, de ez kb egy tinilány normál súlya. Az edzetlenség lesz itt a gond, nem a bringa.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák