Hirdetés

Aktív témák

  • venember83

    nagyúr

    Jelentem, hogy még élek. Mivel új, ismeretlen útvonalon mentünk, voltak meglepetések, pl. négy kilométeren keresztül bringával a háton kellett mászni egy sziklás patakmederben, aztán hála a jelentős méretű alakulatnak, szépen szétoszlottunk és sokat kellett egymásra várnunk a nap első részében a Nagy Bihar meghódításakor. Ez előtt azonban pár ember miatt sajnos egy órával csúszott a rajt is, így a nap végén rövidítenünk kellett, és a háromezer méter szint helyett csak kétezer jött össze száztíz kilométerre, így is fél tizenegyre értünk fel a faluba a kocsikhoz. Nekem is olyan négy liter víz ment el, illetve töménytelen mennyiségű kaja, fel se tudom sorolni, mennyit ettem tegnap. Nem mértem magam, de biztos könnyebb lettem pár kilóval, szóval tudok jó fogyókúrát. :DDD

    update 1: amargo, ez nagyon jónak tűnik, egyértelműen ki kéne próbálni. Jól látom, hogy sem a cikkben, sem pedig a weboldalon nincsenek árak? :F

    update 2: Az Epic eddig nem látott sebességgel vitt lefelé, nagyon tetszett, főleg az új Rebával nagyszerűen lehetett menni, nem is lehet összehasonlítani az előző bringával, teleszkóppal. Már csak a mászás közbeni pogózást kellene kiküszöbölni, de az drága mulatság lesz.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák