Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • dat

    senior tag

    válasz GuguGuru #1832 üzenetére

    Én elosztanám 13 forinttal, ha legalább azt kiírná a rendszer hogy mennyi az adatforgalom, mennyi a beszélgetés, stb. De nem. 1 nagy összeget vág az arcodba, bontás nélkül, nesze semmi fogd meg jól. És csak hogy a topic-on belül maradjunk, az adatforgalmat maga a teló is érdekesen számolja. Néha semmi mozgás, néha meg ki-be kapcsolásra ugrik 10-20 megákat a számláló.

    Egy informatikai cégnél dolgozom fejlesztőként, bankoknak készítünk többek között díjszámító-, tranzakciós és egyéb rendszereket, egy ilyen ügyfél oldali egyenleg lekérdező funkcionalitással, ami az ügyfél számára kereken 0 használhatósággal bír már rég kivágtak volna minket a francba. Tisztában vagyok a számlázási folyamat nehézségével, ugyanakkor tudom, hogy egyáltalán nem lehetetlen megvalósítani egy legalábbis használható, informatív egyenleg lekérdező szolgáltatást. Ha mást nem, legalább annyit, hogy az ügyfél kimatekozhassa magának nagyjából az aktuális egyenlegét. Sőt, általában ez elvárás is. Hihetetlen hogy egy ekkora cég mint a T-Mobile megengedheti magának, hogy egy ilyen hiányos "szolgáltatást" nyújtson.

Aktív témák