Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • roberto211

    őstag

    válasz belinho #80237 üzenetére

    Refurb az gyárilag felújított készülék általában 90%ban szinte minden alkatrész új.

    Az,hogy te leszarozod meg elhordod mindennek közbe azt sem tudod mi az az iPhone ezt sajnálom de ne itt sírjál meg magyarázzad ugyanazt 2oldalon keresztül mert szerintem senki nem kiváncsi mar ra. Kb a topic nagyrésze refurbot használ es nem friss iPhone tulajok hanem volt mar pár készülékük es ha nekik megfelel az a "kinai sz@r" akkor sztem neked is.

    Elhiszem ,hogy te vagy itt az atyauristen meg jo lett az érettségi es kapott egy iPhone-t csak a tapasztalatlanságodból sugárzó f@szságot ne itt terjeszd.

    Meg ,"hogy az ütött kopott helyett is uj refurbot adnak meg az uj dobozos helyett is"? Es akkor mivan? Újat adnak helyette (akar hiszed akar nem mert en a refurbot újnak tekintem) es ennyi.

    12 éves auto ne menjen márkaszervizbe mert ugyanazt a kiszolgálást kapja mint egy új garanciás modell? Gondolkozzal mar kicsit.

    Vagy csereltesd ki add el vegyél Samsungot es majd ott hisztizzél,hogy adjanak újat. :W

    Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

Új hozzászólás Aktív témák